- 50%
25156_Trisuit carbon-pro back zipper_3525156_Trisuit carbon-pro back zipper_35

Universaalne Arena naiste triatlonikombe TriSuit Carbon pro seljalukuga

497.00
248.50

Tõeliselt kiire sprindisõidu triatlonikombe naistele! Kõik ÜHES ehk siis sa ei pea raiskama aega, et riideid vahetada. Triatlonikombe kujunduses on arvestatud kõigi spordialade eripära.

 

Triatlonikombe kasu spordialade kaupa:

Triatlonikombe ujumisel:

Triatlonikombe materjali hõõrdumine on väga madal ja tänu sellele väga kiire. See samuti aitab hoida ujumisasendit õigena, muutes ujumise veelgi kiiremaks. Triatlonikombe materjal toetab lihaseid õigesti, nii et lihase tehtud töö on suunatud õiges suunas, säästes seeläbi energiat. Keha trajektoorid ujumisel on triatlonikombe lõike tõttu loomulikud.

Triatlonikombe rattasõidul:

Veest välja tulles kuivab triatlonikombe väga kiiresti. Triatlonikombe materjal toetab lihaseid jalgrattasõidust põhjustatud vibratsioonist, nii ei kuluta lihased vibratsiooniks tarbetut energiat. Triatlonikombe hingab hästi ja selle lõige on mõeldud ka rattasõiduks.

Triatlonikombe jooksmisel:

Triatlonikombe hingab ja materjal toetab lihaseid jooksu põhjustatud vibratsioonist, mistõttu lihased ei kasuta vibratsiooni vastu pidamiseks asjatult energiat, vaid kogu energia kulub edasiliikumiseks.

Tootekood

2515635

Lisaküsimuste korral saab pöörduda Proswim klienditoe poole:


E-post: info@proswim.eeTelefon: +372 55 563 399