005902-704-WOMEN'S ARENA KIKKO PRO SWIMSUIT CHALLENGE BACK-001.jpg005902-704-WOMEN'S ARENA KIKKO PRO SWIMSUIT CHALLENGE BACK-001.jpg

Arena naiste ujumistrikoo Kikko Pro - Lilla

Püsikliendi hind

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

W Kikko Pro Challenge ujumistrikoo aktiivsele ujujale vastupidavast Maxlife Eco kangast.
 
Performance kollektsiooni ujumistrikoo, mis sobib nii võistlusujujatele kui ka harrastajatele. Avatud seljaosa, õhukesed rihmad ja kõrge lõige annavad liikumisruumi, parandavad veetunnetust ja vähendavad veetakistust. Trikool on topeltvoodriga esiosa.
 
MaxLife Eco on paindlik ja meeldiva tundega kangas, mis järgib täpselt ujuja liigutusi. Kangas kuivab kiiresti, hoiab vormi ning on kloori- ja kulumiskindel. Päikesekaitse ja hea kloorikindlus hoiavad trikoo värvid erksana. MaxLife Eco kangas pikendab trikoo kasutusiga.
 
MaxLife Eco kangas sisaldab pool plastpudelitest valmistatud taaskasutatud materjali. Taaskasutatud materjali kasutamine vähendab tootmise energiatarbimist, vähendab heitgaase ja säästab vett.
 
Kangas on valmistatud Itaalia firmas Carvico. Kangal on STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikaat, mis näitab toote ohutust. Ujumistrikoo on nahasõbralik, on testitud, et selles ei ole kahjulikke aineid ning toodetes kasutatavad värvained on mittetoksilised.
 
– Voodriga esiosa
– Kõrge lõige
– MaxLife Eco kangas: 51% taaskasutatud polüester ja 49% polüester
– Kloori suhtes vastupidav
– UPF 50+ päikesekaitse

Tootekood

005902704

Lisaküsimuste korral saab pöörduda Proswim klienditoe poole:


E-post: info@proswim.eeTelefon: +372 55 563 399