006870-102-COBRA EDGE SWIPE MR-001-FL.jpg006870-102-COBRA EDGE SWIPE MR-001-FL.jpg

Cobra Edge

85.00€Price for loyal customers

100.00

Laos

Cobra Edge, peegelpinnaga võistlusujumisprillid.

Arena uutes Cobra Edge võistlusujumisprillides ühinevad erakordselt lai vaateväli, hea sobivus ja vastupidav Swipe Antifog tehnoloogia.

Edge-läätsedel on erakordselt lai 180-kraadine vaateväli, mis võimaldab ujujal mugavalt näha üles, alla ja külgedele, pead pööramata. Läätsede suurus on hoolikalt optimeeritud;  suured läätsed on aerodünaamilised ja madala profiiliga, vähendades vee vastupanu.
Sügavatel läätsedel on rohkem ruumi ka ripsmetele. Läätsede ergonoomilised tihendid on valmistatud mugavast Jaapani TPE-kummist.

Läätsedel on tuntud Arena eelnevatest ujumisprillidest pärit Swipe Antifog -tehnoloogia. Uduvastase efekti saab lihtsalt uuesti aktiveerida, pühkides õrnalt peopesaga läätse sisekülge umbes viis korda vees olles. Nutikas tehnoloogia on vastupidav ja töötab isegi kümme korda kauem kui tavaline uduvastane kaitsekiht.

 

Ujumisprillidel on Arena Cobra Ultra prillidest tuttavad fikseeritud poolpikad sangad, mis hoiavad prille kindlalt paigal eriti sukeldumisel ja pöördel. Prillide tagaküljel on rihma lukustus tugev ja ergonoomiliselt kujundatud.

Ujumisprillidel on viis vahetatavat ninasilda erinevatele näo- ja ninakuju ja kõrgustele. Kaarduv ninasild vähendab ninale avalduvat survet.

Stiilne, aerodünaamiline disain. Cobra Edge ujumisprille on saadaval mitmes erinevas värvivalikus. Läätsede tumedus varieerub skaalal 1-10, heledaimast kuni kõige tumedamani. Kuldsete peegelläätsede tumedusaste on 9.

FINA / World Aquatics poolt heaks kiidetud.

  • madala profiiliga võistlusujumisprillid
  • lai 180° vaateväli
  • vastupidav Swipe Antifog – uduvastane efekt
  • fikseeritud poolpikad sangad, hoiavad prille kindlalt paigal
  • pehmed Jaapani TPE-tihendid
  • PVC-vaba
  • Läätsede tumedus 9/10
  • FINA / World Aquatics poolt heaks kiidetud

Materials:
Läätsed: Polükarbonaat
Tihendid: Jaapani termoplastne elastomeer (TPE)
Rihmad: Silikoon

Product code

3468337191896

If you have any further questions, you can contact Proswim Customer Support:


E-mail: info@proswim.eeTelephone: +372 55 563 399