-
Arena naiste triatlonikombeArena naiste triatlonikombe

Universaalne Arena naiste Triatlonikombe TriSuit ST X-raptor seljalukuga

187.00
93.50

Kiire naiste triatlonikombe, mis sobib nii lühikestele sprindi- ja linnatriatlonitele kui ka pikkadele triatlonitele. Kõik ÜHES ehk siis sa ei pea raiskama aega, et riideid vahetada. Triatlonikombe kujunduses on arvestatud kõigi spordialade eripära.

Naiste triatlonikombel on selja peal lukk. Selja peal on väikesed võrktaskud, kuhu saab panna näiteks enda energiabatoonid. Triatlonikombe on vetthülgavast materjalist. Materjal on kiire võidusõidust tuttav Powerskin ST X-Raptor.

 

Triatlonikombe kasu spordialade kaupa:

Triatlonikombe ujumisel:

Triatlonikombe materjali hõõrdumine on madal ja tänu sellele kiire. See samuti aitab hoida ujumisasendit õigena, muutes ujumise kiiremaks. Triatlonikombe materjal toetab lihaseid õigesti, nii et lihaste tehtud töö on suunatud õiges suunas, säästes seeläbi energiat. Keha trajektoorid ujumisel on loomulikud, seda triatlonikombe lõike ja materjali elastsuse tõttu.

Triatlonikombe rattasõidul:

Veest välja tulles kuivab triatlonikombe väga kiiresti. Naiste triatlonikombe materjal toetab lihaseid jalgrattasõidust põhjustatud vibratsioonist, nii ei kuluta lihased vibratsiooniks tarbetut energiat. Triatlonikombe hingab hästi ja selle lõige on mõeldud ka rattasõiduks. Lisaks on triatlonikombel õhuke vett imav seemisnahk.

Triatlonikombe jooksmisel:

Triatlonikombe hingab ja materjal toetab lihaseid jooksu põhjustatud vibratsioonist, mistõttu lihased ei kasuta vibratsiooni vastu pidamiseks asjatult energiat, vaid kogu energia kulub edasiliikumiseks.

Tootekood

2509756

Lisaküsimuste korral saab pöörduda Proswim klienditoe poole:


E-post: info@proswim.eeTelefon: +372 55 563 399