Nutrend Flexit Gold Drink Liigestele – Apelsin 400g

29.00

Laos

Purgi suurus: 400g

FLEXIT GOLD DRINK- erakordne joogipulber, mis sisaldab üheksat  aktiivset toimeainet.

Toode aitab parandada liigeste liikuvust – luuühenduste paindlikkust; stimuleerida kõõluskude taastavate rakkude aktiivsust; parandada kõhrede ja luuühenduste mehhaanilis-elastilisi omadusi (elastsust, hüdratsiooni); toob kaasa koormatud luuühenduste ja kõõluste efektiivse ja intensiivse regeneratsiooni ja kaitse. Sisaldab osteoporoosi ennetavate ainete (kaltsium, magneesium) kooslust kergesti omastataval kujul.

Üheks kõige olulisemaks toimeaineks on uue tehnoloogia järgi saadud  kala kollageeni peptiidid Naticol ®. Teiseks oluliseks toimeaineks on metüülsulfonüülmetaan ( MSM), mis sisaldab orgaanilist väävlit. Tootesse on lisatud ka C-vitamiini, mis aitab kaasa kollageeni moodustumisele.

FLEXIT GOLD DRINK sisaldab ka viirukipuu vaiku (Boswellia serrata), millel on liigeseid tugevdav toime. Lisaks aitab kaasa  kõhrede ja luukudede tugevdamisele. Bosvellia happed takistavad spetsiaalsete kõhre lagundavate fermentide tootmist, vähendavad kõhrkoe struktuursete elementide nagu hüdroksüproliini, heksosamiini ja uroonhappe uriiniga väljutamist ning aeglustavad sellega kõhre hävimist ja kiirendavad selle taastumist. See taim mõjub vahetult valu vähendavalt ja turseid alandavalt.

FLEXIT GOLD DRINK  on mõeldud neile, kes teevad intensiivseid treeninguid ning ka inimestele, kellel on liigestega probleeme ning suur liigeskoormus.

 

Toode sisaldab:

Glükoosamiinsulfaati

Kondrioitiini

Kala kollageeni peptiide

MSM (metüülsulfonüülmetaan)

Boswellia serrata ( viirukipuu )

C-vitamiini

Naatrium-hüaluronaati

B6-vitamiini

D-vitamiini

 

Soovituslikud kogused: üks doos (20g) segada 250-300 ml veega ning juua  tühja kõhuga enne hommikusööki. Suurendada  päevast tarbitud vedeliku kogust. Mitte ületada päevast soovituslikku annust.

Kasutamine: 20 g = ¾ mõõtekulpi. Tulenevalt soovituslikust kogusest segada veega. Avatuna hoida temperatuuril, mis ei ületa 25°C ning kasutada ära 2 kuu jooksul. Segada korralikult veega.

Koostisosad: kollageenvalk ( hüdrolüüsitud  kala kollageen 22,5%- Naticol ®, sea želatiin hüdrolüsaat), maltodekstriin, glükosamiinsulfaat, kaaliumsulfaat  sool (päritolu: karbid), kondroitiinsulfaat, happesuse regulaator sidrunhape, maitseaine, MSM (metüülsulfonüülmetaan), Boswellia serrata ekstrakt (20% beeta-boswellia hape, 10% atsetüül-keto-beeta-boswellia hape) – Boswellin® PS, happesuse regulaator õunhape, L-askorbiinhapet (vitamiin C), stabilisaatorid akaatsia ja ksantaankummi, paakumisvastased ained kaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, magusained sukraloos ja steviol-glükosiidid, hüaluroonhape (naatriumsool), püridoksiin hüdrokloriid (vitamiin B6), kolekaltsiferool (vitamiin D3), värvaine beetakaroteen.

Allergeen: koorikloomad/vähilised. Võib sisaldada jääke sojast ja piimast.

 

Toidulisand. Ei asenda tavatoitu. Ei ole sobilik alla 6-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult. Kaitsta külmumast. Tootja ei vastuta kahjustuste puhul, mis tulenevad mittesobilikust kasutamisest ja hoiustamisest.