GHOST Aminohape V2 – Viinamari

38.00

Laos

GHOST® Amino oli juba vinge ja oma ajast ees pakkudes BCAA + EAA koos elektrolüütide seguga. Kuid nüüd on Amino V2-s valem uuesti läbi vaadatud, et klassikat veelgi paremaks muuta! Uus GHOST Amino V2 pakub 10g hädavajalikke aminohappeid ja on nüüd ka 100% vegan-sõbralik! Ja veel? Hüdratatsioonikompleksi on suurendatud ja Astragiini lisamine valemile on parandanud imendumist!

GHOST Amino V2 puhul sisaldab üks portsjon 4,5 g BCAA-sid koos täiendavate 5,5 g EAA-dega, see tähendab 10 g olulisi aminohappeid! Rääkimata lisatud elektrolüütidest ja kookosveest janu kustutamiseks, sest kui me oleme dehüdreerunud, on meie keha seisund. ohustatud Selle maitsva taastumisabikompleksi puhul on tegemist äärmiselt hea 4: 1: 1 suhtega.

 

Purgi suurus 480 g.

 

Kasutamine: segage 1–2 kühvel 500–1000 ml valitud vee või joogiga. Tarbige treeningu ajal või pärast seda treeningpäevadel või kogu päeva vältel janu kustutajana.

 

Hoiatus: see toode on ette nähtud ainult tervete 18-aastaste ja vanemate täiskasvanute tarbimiseks. Rasedad või imetavad naised ei tohiks seda toodet kasutada. Lõpetage kasutamine ja pöörduge viivitamatult oma tervishoiutöötaja poole, kui teil on selle toote suhtes mingeid kõrvaltoimeid. Ärge ületage soovitatud serveerimist. Ärge kasutage, kui turvatihend on katki või puudub. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.