CELLUCOR C4 G4 – Õun

Laos

CELLUCOR C4 G4 (neljas generatsioon) on innovaatiline ja täiustatud trennieelne jook!

Ameerika enimmüüdava trennieelse toidulisandi C4 Original´i klassikalise retsepti eeliseks on ülendatud energia, vastupidavus, fookus ja pump-efekt.
CELLUCOR C4 on väga hea maitsega ja täidab Su meeled juba esimesest sõõmust – viskab motivatsiooni lakke ja annab plahvatuslikult energiat!
Kui sa kas oled alles alustamas oma fitness-teekonda või rihid järgmisele tasemele, aitab C4 Original sul avardada oma tõelist potentsiaali.

  • Plahvatuslik energia
  • Täielik keskendumisvõime
  • Uskumatu pump-efekt
  • Auhinnatud bränd
  • Väga hea maitsega

Kui oled end enne treeningut tundnud väsinuna ja ei leia sportimiseks motivatsiooni, siis on õige aeg lasta CELLUCOR C4 G4 taastada enda energia ja keskendumisvõime! See sisaldab väga eksklusiivseid koostisosi, mis parandavad sportlikku võimekust!
CELLUCOR C4 G4 uudne koostis on varasemast veel parem ja efektiivsem. See annab veelgi rohkem energiat – energialaeng tuleb kiiremini ja kestab kauem!

Kõige esimene CELLUCOR C4 generatsioon toodi turule 2010.aastal. See on aidanud jõusaalifänne, nädalavahetuse treenijaid ja võistlussportlasi kõikjal üle maailma.

CELLUCOR C4 G4 on pulbristatud energialaeng. Siin on kasutatud uudset NO3 tehnoloogiat ning üksnes parimaid koostisosi nagu kreatiini nitraat ja NO3 nitraat. Tänu NO3 kasutuselevõtuga on see väga hea imenduvusega ja lahustub vees väga hästi. Tavapäraseid kreatiini kasutamisega seotud kõrvalnähte on oluliselt vähem!

 

Purgi suurus 390 gr.

 

Kasutamine:1-2 kulpi 20-30min enne aktiivset tegevust.