Мультивитамины для женщин BiotechUSA

12.00

Нет в наличии

BiotechUSA naiste multivitamiin on kõrge kvaliteediga looduslik toidulisand aktiivsetele naistele, kes soovivad säilitada oma tervist ja sportlikku seisundit optimaalsetes tingimustes.

Valem sisaldab taimeekstrakte, mis pakuvad 12 vitamiini, 9 olulist mineraalainet ja parimaid toidukomplekse naiste dieedile, samuti lükopeeni, luteiini ja alfa-lipoehapet.

BiotechUSA naiste multivitamiinidel on tugev antioksüdant ja toiteväärtuslik toime, mis toetab luude tervist ja parandab naisorganismi elutähtsaid funktsioone. Ideaalne energia suurendamiseks ja kurnatuse sümptomite vältimiseks, mis takistavad aktiivset elurütmi.

See reguleerib stressi ja tugevdab kaitsevõimet. Naistele, kes järgivad dieeti, on tungivalt soovitatav kaotada kehakaalu puudujääk, naistele, kes järgivad dieete, mis nõuavad või nõuavad intensiivseks füüsiliseks tegevuseks suuri energia- ja jõuannuseid, sõltumata sellest, kas sportlased või sportlased või lihtsalt igapäevased ülesanded vajavad maksimaalset füüsilist pingutust.

Naiste multivitamiin de BiotechUSA edendab naiste tervist lahutamatult. Regulaarne toidulisandi tarbimine tugevdab immuunsussüsteemi, aitab närvisüsteemil korralikult toimida ning parandab valkude ja aminohapete sünteesi. See aitab tugevdada südame-veresoonkonna süsteemi, parandab energiat ja keskendumisvõimet, et arendada päeva tegevused optimaalse füüsilise energia ja vaimse selgusega.

See toode sisaldab suures koguses B-vitamiine, et soodustada toitainete ja valkude optimeeritud metabolismi, võimaldades vähendada keharasva ja toonust kogu kehas.

BiotechUSAimim-vitamiin naistele tõestab figuuri tänu oma võimele parandada keha tõhusust rasvade põletamisel. Kõik, mida naine vajab, et end hästi tunda ja hea välja näha, hoolitsedes oma tervise eest ja säilitades energiat täisväärtusliku elu elamiseks.

 

NAISTE MULTIVITAMIINI FAKTID
Parandab tervist
Kujundab figuuri
Toonib keha
Tasakaalustab kehva dieeti
Reguleerib stressi
Väldib väsimust
Antioksüdant
Tugevdab immuunsussüsteemi
Tugevdab närvisüsteemi
Suurendab energiat

 

Purgi suurus 60 tabletti

 

Kasutamine: toidulisandina võtke kaks tabletti päevas koos toiduga.